image_pdfimage_print

Pirmą kartą Lietuvoje ir pirmą kartą Nacionalinės alopecijos asociacijos (NAA) istorijoje renigame pacientų ir gydytojų forumą.

Į jį kviečiame ne tik NAA bendruomenės narius – esamus ir būsimus – jų šeimos narius bei artimuosius, bet ir

Gydytojus dermatovenerologus, trichologus ir kitus, kurie savo praktikoje yra susiję su alopecijos susirgimu.

Pirmiausia, tai yra galimybė išgirsti apie alopecijos diagnozavimo ir gydymo naujoves pasaulyje, o antra, ir svarbiausia – užduoti visus rūpimus klausimus. Forumo svečiai – pranešėjai yra ne tik mokslininkai, bet ir gydytojai-praktikai, turintys ilgametę patirtį. Kviečiame bendruomenės narius aktyviai diskutuoti su gydytojais, o gydytojus – dalintis turima patirtimi ir įgyti naujos.

Renginio laikas ir vieta

2018 m. balandžio mėn. 27 d. (penktadienis), RATONDA Centrum Hotels, Rotundo g. 1, Vilnius, Žemėlapis

Renginio programa

   9:30 – 10:00 NAA bendruomenės narių ir jų artimųjų registracija į  renginį

  10:00 – 11:00 VISUOTINIS METINIS NAA SUSIRINKIMAS. Tikrųjų asociacijos narių susitikimas, naujų narių priėmimas,   svarbiausių NAA veiklos rodiklių, aktualių klausimų aptarimas

  11:00 – 11:30 Kavos pertrauka. Gydytojų registracija į renginį.

  11:30 – 11:50 FORUMO ATIDARYMAS. Įžanginė kalba, svečių iš užsienio ir Lietuvos pristatymas NAA bendruomenei ir gydytojams iš Lietuvos (lietuvių k. su vertimu svečiams)

  11:50 – 12:10 Prof. Abraham Zlotogorski (Izraelis) pranešimas “Autoimuninės alopecijos atsiradimo priežastys ir naujausi gydymo būdai” (pranešimas anglų kalba, su vertimu į lietuvių k.)

  12:10 – 12:30 Klausimų-atsakymų sesija

  12:30 – 12:50 Prof. Yuliya Ovcharenko (Ukraina) pranešimas “Androgeninė alopecija ir jos gydymo būdai” (pranešimas rusų k., su vertimu į lietuvių k.)

  12:50 – 13:10 Klausimai-atsakymų sesija

  13:10 – 14:30 Pietų pertrauka (pietūs neįeina į renginio kainą)***

14:30 – 14:50 Dokt. Inesa Serbina (Ukraina) pranešimas “Vaikų ir suaugusiųjų židininė alopecija” (pranešimas rusų k., su vertimu į lietuvių k.)

  14:50 – 15:10 Klausimų-atsakymų sesija

  15:10 – 15:30 Gyd. Tatjana Silyuk (Rusija) pranešimas “Randinė alopecija. Plaukų transplantacijos galimybės” (pranešimas rusų k., su vertimu į    lietuvių k.)

  15:30 – 15:50 Klausimų-atsakymų sesija

  15:50 – 16:20 Kavos pertrauka

  16:30 Moderuojama apskrito stalo diskusija (rusų k. su vertimu į lietuvių k.). Dalyvauja svečiai iš užsienio ir gydytojai iš Lietuvos. Aptariami likę neužduoti ir neatsakyti klausimai apie alopeciją.

***Papietauti galima šiose aplink viešbutį esančiose kavinėse: Gynėjų g. “Pizza Submarine”, “Leleko”, “Rytai”. Taip pat ir Gedimino pr.: “Restoranas ESSE”, “Gedimino 46”, “CanCan Pizza”, “Dine”.

Renginio pranešėjai 

Prof. Abraham Zlotogorski, Izraelis

Medicinos mokslų daktaras, dermatologas, Dermatologijos profesorius, Hadassah-Hebrew (Jeruzalė) medicinos centro dermatologijos skyriaus vedėjas, Odos ir plaukų genetinių sutrikimų centro direktorius, Europos plaukų tyrėjų asociacijos (EHRS) prezidentas, Plaukų ir odos fiziologijos, endokrinologijos ir genetikos tyrėjas, paskelbęs   180 straipsnių recenzuojamuose mokslo žurnaluose.

 Prof. Yiulya Ovcharenko, Charkovas 

Nacionalinio Charkovo universiteto profesorė, Dermatovenerologė, Europos plaukų tyrėjų asociacijos (EHRS) valdybos narė, Ukrainos plaukų tyrėjų asociacijos (UHRS) prezidentė

 Dokt. Inessa Serbina, Charkovas

Medicinos mokslų kandidatė, dermatovenerologė, Charkovo medicinos akademijos dermatovenerologijos katedros docentė, nusipelniusi Ukrainos gydytoja, Ukrainos plaukų tyrėjų asociacijos (UHRS) valdybos narė, “Alopecijos mokyklos” iniciatorė ir įkūrėja Ukrainoje

Gyd. Tatjana Silyuk, St. Peterburgas

Gydytoja trichologė, Rusijos plaukų tyrėjų draugijos įkūrėja ir prezidentė, Trichologų sąjungos viceprezidentė, plaukų ligų gydymo ir transplantacijos klinikos “Plaukų sveikatos centras” įkūrėja ir vadovė (Sankt. Peterburgas), Europos plaukų tyrėjų asociacijos (EHRS) valdybos narė.

DĖMESIO

Informacija PACIENTAMS ir jų artimiesiems. Būtina išankstinė registracija į renginį, užpildant registracijos formą (paspauskite ant žodžio “formą” ir pateksite į registracijos nuorodą. Užpildykite formą. Dėkojame).

Informacija GYDYTOJAMS. Būtina išankstinė registracija į renginį, užpildant registracijos formą (paspauskite ant žodžio “formą” ir pateksite į registracijos nuorodą. Užpildykite formą. Dėkojame).

NAA tikriesiems nariams, užsiregistravusiems iš anksto (iki balandžio 26 d.) renginys yra nemokamas.

Ne NAA nariams išankstinės registracijos (iki balandžio 26 d.) kainos:

10 eur                                           5 eur

suaugusiajam (nuo 12 m.)            vaikui (iki 12 m.)

Iš anksto neužsiregistravusių dalyvių mokestis (galioja ir NAA nariams, ir ne nariams):

30 eur                                           25 eur

suaugusiajam (nuo 12 m.)            vaikui (iki 12 m.)

Registracija ir kontaktinė informacija:

Evelina Šmulkštytė – NAA prezidentė, renginio koordinatorė, 8685 76811, [email protected]

dokt.Rūta Barkauskaitė – NAA mokslo darbuotoja, renginio koordinatorė, 8638 38630, [email protected]

Iki susitikimo forume!