image_pdfimage_print

Jeigu Jūs ką tik mus suradote arba jau seniai žinote esant alopecijos bendruomenę, turite galimybę tapti tikruoju jos nariu. Taip pat, jeigu jau esate užsiregistravę mūsų Facebook slaptoje grupėje, jūs esate bendruomenės narys, bet dar ne tikrasis narys.

Kiekvienas gali tapti tikruoju nariu. Tam reikia užpildyti prašymą įstoti ir sumokėti vienkartinį stojimo mokestį – 6 eur. Metinis narystės mokestis yra 20 eur.

Tikruoju NAA nariu tapti verta. Visų pirma, Jūs išreiškiate savo pilietiškumą, kuriuo palaikote organizacijos ir kartu bendruomenės egzistavimą. Jūsų indėlis tampa realus. Pagal asociacijos įstatus, Valdybos sprendimu, nario mokesčiai yra kaupiami ir tik atskiru sprendimu, dalyvaujant ir Jums, yra numatomos išlaidos tam tikrai veiklai.

Antra, tapę nariu, Jūs galite naudotis ir tam tikromis privilegijomis: visuotiniai susirinkimai Jums yra nemokami. dalyvavimas stovyklose ir kituose mokamuose renginiuose, Jums yra pigesnis. Ateityje NAA pasiūlys nuolaidų korteles, kurias dabartiniai nariai, taip pat tapę jais iki kortelių atspausdinimo, jas taip pat gaus nemokamai.

Bet kur kas svarbesnė nauda yra bendruomeninė: “kas kitas, jei ne mes patys?”

Norėdami tapti NAA nariu, parašykite Evelinai Šmulkštytei el. paštu: [email protected]